Szanowni Państwo, od 2019 roku nie prowadzimy już sklepu internetowego.
W celu złożenia zamówienia/zapytania cenowego prosimy o kontakt z biurem.

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku. Od tego czasu konsekwentnie budujemy swoją pozycję na rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty i ciekawe oferty promocyjne. Zapewniamy profesjonalną obsługę – począwszy od projektu technologicznego do montażu sprzętu i przeszkolenia obsługi. Dzięki stałej współpracy z czołowymi producentami umożliwiamy szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń niezbędnych w każdej profesjonalnej kuchni.

Nasi handlowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży wyposażenia gastronomii, ukończyli liczne szkolenia handlowe i pochwalić się mogą licznie zdobytymi certyfikatami. Jesteśmy dobrze zorganizowanym i doświadczonym partnerem handlowym. Zapraszamy do obejrzenia albumu Przykładowe realizacje gdzie zobaczyć można poglądowe zdjęcia zapleczy kuchennych, zmywalni, barów czy ciągów wydawczych.

Startujemy w przetargach publicznych, w wyniku czego wyposażamy żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie, szpitale i inne placówki publiczne. Naszymi klientami są także renomowane hotele, restauracje, domy weselne, bary, puby, pizzerie i inne obiekty takie jak piekarnie, cukiernie, zakłady garmażeryjne, masarnie czy stoiska sklepowe.

Co oferujemy swoim klientom?

  • doradztwo handlowe i techniczne z pomiarem zapleczy kuchennych klienta;
  • projektowanie zapleczy kuchennych z zestawieniem wyposażenia i wyceną;
  • bezpłatne prezentacje handlowe urządzeń w lokalu klienta;
  • sprzedaż urządzeń, mebli technologicznych i drobnego sprzętu zaplecza kuchennego;
  • montaż zakupionych urządzeń;
  • szkolenia posprzedażowe z zakresu obsługi urządzeń oraz szkolenia kulinarne;
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Program “Posiłek w szkole i w domu”

W związku z realizacją programu “Posiłek w szkole i w domu” zapraszamy do kontaktu Publiczne Szkoły Podstawowe. Oferujemy przygotowanie kompleksowej wyceny uwzględniającej potrzeby konkretnej kuchni/stołówki.